Eco Fashion Week – Makulaturowy pokaz mody w jesiennej odsłonie #3

23/09/2023 -11:00 - 14:00

Ekologiczny Dzień dla Całych Rodzin – Miniwykład i Warsztaty Rękodzielnicze!

Zapraszamy wszystkie rodziny na niezwykłe ostatnie wydarzenie podczas Eko Fashion Week w Bibliotece u Bełzy! To będzie dzień pełen kreatywności, nauki i zabawy, idealny dla dzieci i dorosłych.

🌍 Miniwykład na temat recyklingu:
Rozpoczniemy nasz ekologiczny dzień od krótkiego wykładu na temat recyklingu. Dowiedzcie się, dlaczego recykling jest tak ważny dla naszej planety i jakie korzyści przynosi dla środowiska. Będziemy rozmawiać o tym, jakie materiały można poddać recyklingowi i jakie są efekty tego działania na redukcję odpadów.

Makulaturowe kreacje:
Po miniwykładzie przechodzimy do najbardziej kreatywnej części dnia! Przygotowaliśmy dla Was warsztaty rękodzielnicze, podczas których przekształcimy makulaturę w niebanalne dzieła sztuki. Tworzenie odzieży i dodatków z papieru może być nie tylko ekologiczne, ale też niesamowicie zabawne.

Makulaturowy pokaz mody:
Nasze warsztaty kulminują w makulaturowym pokazie mody, gdzie dzieci i dorośli będą mogli zaprezentować swoje własne projektowane ubrania i akcesoria. To nie tylko okazja do wyrażenia swojej kreatywności, ale także do zrozumienia, jak można wykorzystać makulaturę w modzie i sztuce.

To będzie kolorowa podróż przez świat mody i ekologii, która na pewno zostawi piękne wspomnienia i zachęci do bardziej świadomego podejścia do recyklingu.

Zajęcia dla rodzin z dziećmi!
🎫 Wstęp bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!
📞 Zapisy pod numerem telefonu: +48 512 806 564.

Data: 23.09.2023 – sobota
Miejsce: Biblioteka Główna, Sala wykładowa