Konkurs na Bydgoską Literacką Nagrodę Roku 2023 “Strzała Łuczniczki”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłosił kolejną edycję prestiżowego konkursu na Bydgoską Literacką Nagrodę Roku 2023 “Strzała Łuczniczki”. Jest to wyjątkowa okazja dla autorów, wydawców i miłośników literatury, aby docenić i wyróżnić najwybitniejsze publikacje wydane po raz pierwszy w 2023 roku.

Kategorie konkursowe obejmują:

A) Poezja;
B) Proza i eseistyka;
C) Poziom edytorski.

Zgłoszenia do konkursu można dokonywać do dnia 1 lutego 2024 roku.

Książki należy zgłaszać osobiście lub drogą pocztową, wykorzystując oficjalny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej konkursu. Prosimy o dostarczenie czterech egzemplarzy publikacji na adres:

Biuro Kultury Bydgoskiej
ul. Sielanka 8 A
85-073 Bydgoszcz

Zwracamy uwagę, że książki nadesłane do konkursu nie będą zwracane.

Bydgoska Literacka Nagroda Roku 2023 “Strzała Łuczniczki” to nie tylko okazja do uzyskania prestiżowego wyróżnienia, ale również możliwość promocji i podkreślenia wartości literatury współczesnej. Zachęcamy autorów i wydawców do aktywnego udziału w tym ważnym wydarzeniu kulturalnym.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu, formularza zgłoszeniowego oraz wszelkich kwestii związanych z konkursem są dostępne na oficjalnej stronie internetowej: