Po drodze

06/05/2019 -18:00 - 19:30

Śródmieście - Dworcowa

Po drodze – wystawa fotografii Danuty Adamczyk.

Danuta Adamczyk mieszkanka Solca Kujawskiego, od dawna interesuje się fotografią, która stała się jej sposobem na życie. Po zakończeniu pracy zawodowej poświęciła się realizowaniu własnych pasji – fotograficznej i rowerowej, uzupełniających się wzajemnie. Zauroczenie przyrodą zaowocowało odkryciem pięknych zakątków, które zostały uwiecznione na fotografiach. Swoje prace eksponowała na wielu wystawach i plenerach fotograficznych, a jej warsztat został zauważony i doceniony. Jej prace były eksponowane na różnych wystawach fotograficznych, przede wszystkim w rodzinnym Solcu Kujawskim, a także w Kawiarni Artystycznej Węgliszek w Bydgoszczy. Danuta Adamczyk jest także autorką fotografii zamieszczanych w folderach o Solcu Kujawskim.  Od wielu lat jest członkinią klubu rowerowego KTT TORPEDO, zrzeszonego w PTTK i dokumentuje życie klubu. Ponadto autorka angażuje się w soleckiej zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  już od drugiego jej finału.

Wystawę będzie można oglądać od 6.05.2019 – 20.05.2019 w godzinach otwarcia Biblioteki.