IBUK Libra – Twoja najlepsza czytelnia online!

IBUK Libra to wiodąca w Polsce platforma czytelnicza, stworzona przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Od 2008 roku dostarcza legalne i rzetelne źródła wiedzy, oferując szeroki wybór elektronicznych publikacji naukowych, specjalistycznych, podręczników akademickich, monografii oraz zasobów edukacyjnych, takich jak słowniki i encyklopedie z portfolio Grupy PWN S.A. – firmy obecnej na polskim rynku od ponad 70 lat!

W 2023 roku IBUK Libra zdobyła prestiżową nagrodę w Konkursie Polskie Godło „Teraz Polska”, dołączając do grona najlepszych polskich produktów, usług i innowacji.

W bogatym zbiorze znajdziesz pozycje od PWN, PZWL i 400 innych wydawców, w tym podręczniki akademickie z 43 dziedzin naukowych. Serwis oferuje także dziesiątki tysięcy tytułów popularnonaukowych i beletrystycznych.

IBUK Libra to idealne narzędzie dla edukacji i rozwoju, dostępne 24/7 z każdego miejsca na świecie! Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu, a uzyskasz szybki i przyjemny dostęp do wiedzy – bez konieczności wychodzenia z domu. Platforma pozwala nie tylko na czytanie, ale także na zaawansowaną pracę z tekstem, oferując dostęp do dodatkowych zasobów edukacyjnych PWN, takich jak Słownik Języka Polskiego i encyklopedie.

Z IBUK Libra można korzystać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i smartfonie, a wszystko to bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania – wystarczy przeglądarka internetowa. Po zalogowaniu się, czytelnik zyskuje dostęp do spersonalizowanego konta myIBUK, które pełni funkcję wirtualnej półki na książki.

Jak zacząć korzystać z IBUK Libra? To proste!

1. Załóż konto na libra.ibuk.pl.
2. Wyszukaj i wybierz swoją bibliotekę, poproś o PIN.
3. Wprowadź PIN, aby uzyskać automatyczne logowanie.

IBUK Libra to doskonałe wsparcie w nauce, pracy, a także źródło rozrywki dzięki szerokiemu wyborowi literatury beletrystycznej.

Otwórz drzwi do wiedzy i rozwoju z IBUK Libra – zawsze i wszędzie!

Przewodnik Użytkownika – POBIERZ