Od 4 września stałe godziny pracy biblioteki!

Drodzy Czytelnicy,

Zbliża się koniec wakacji, a wraz z nim powrót do normalnego harmonogramu w naszej bibliotece!

Od 4 września (poniedziałek) serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego pięknego czytelniczego zakątka w godzinach, które mamy nadzieję są już Wam dobrze znane.

Cieszymy się, że po wakacyjnych przygodach będziemy częściej Was gościć w naszych progach i razem z Wami dzielić pasję do książek oraz odkrywać świat wiedzy. Przygotowaliśmy wiele nowości literackich oraz interesujących wydarzeń kulturalnych na nadchodzące tygodnie.

Nasz zespół jest zwarty i gotowy służyć Wam pomocą i radą w znalezieniu odpowiednich lektur oraz materiałów do nauki.

Do zobaczenia od 4 września !

Wypożyczalnia Główna, Multimedia 39, Czytelnia Główna, Czasopism i Ekonomiczno-Prawna oraz Pracownia Bibliologiczna, Pracownia Regionalna:
🔸pon – pt: 08.00 – 19.00
🔸sobota: 09.00 – 15.00

Filie osiedlowe według godzin podanych w zakładce: