Domowa spiżarnia igłą i nitką malowana** – warsztaty recyklingowe dla dorosłych

09/10/2024 -16:30 - 18:00

Przetwory na zimę to doskonały sposób na urozmaicenie różnych dań, a zamknięty w słoikach smak letnich owoców czy warzyw  z pewnością umili chłodne dni.

Podczas warsztatów nie tylko dowiecie się, jak je odpowiednio przechowywać, aby cieszyły podniebienia przez długi czas, ale także samodzielnie stworzycie urocze rustykalne osłonki na słoiczki, które zapewnią Waszej spiżarni wygląd jak z obrazka! Wystarczą kawałki starych tkanin, skrawki tasiemek, koronek, niepotrzebne sznurki i… odrobina chęci!

Entuzjaści recyklingowego DIY – do dzieła!

📅 9.10.2024, środa, godz. 16.30
📍 Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Liczba miejsc ograniczona – ZAPISY od 2.10: +48 512 806 564 📞

Zajęcia bezpłatne w ramach Jesiennego EkoDeko w Bibliotece u Bełzy, finansowane przez Miasto Bydgoszcz. Współorganizacja z Czysta Bydgoszcz.