Michał Głombiowski

23/09/2021 -18:00 - 20:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza członków Dyskusyjnych Klubów Książki na spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem Michałem Głombiowskim, połączone z promocją książki „Zaklęcie podróżne. Kreta od kuchni”.

Redaktor naczelny internetowego magazynu o podróżach i świecie „Travel Magazine”, autor książek podróżniczych: „Trzeci dzień”,  „Wieczorem przyjdź na zócalo. Ameryka Środkowa, która nigdy nie zasypia”, „Zaklęcie podróżne. Kreta od kuchni”. Książka „Wieczorem przyjdź na zócalo” zdobyła Nagrodę Magellana w kategorii „Najlepsza książka podróżnicza roku 2013” i była nominowana do nagrody podróżników „Czwarty Żywioł”. „Zaklęcie podróżne” jest efektem półrocznego pobytu autora na Krecie. Związany z magazynem „National Georgaphic Traveler”, współpracownik Onet.pl. Publikował także w „Polityce”, „Gazecie Wyborczej”, „Magazynie Sukces”.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 16.09.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24.

Strona programu DKK – zobacz

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.