Spotkanie z Barbarą Wysoczańską

12/09/2024 -18:00 - 19:30

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie z Barbarą Wysoczańską, autorką niezwykle poczytnych powieści. Historyczka z pasji i wykształcenia.

Zadebiutowała z sukcesem w 2021 roku książką pt. „Narzeczona nazisty”. Powieść zdobyła tytuł Książka Roku 2021 w kategorii Debiuty portalu lubimyczytac.pl oraz znalazła się wśród pięciu tytułów nominowanych do tytułu Bestseller Empiku 2021 w kategorii Literatura popularna.

W 2022 uplasowała się na szóstym miejscu w zestawieniu najlepiej sprzedających się książek sieci saloników Kolportera! Potem ukazywały się kolejno: „Siła kobiet”, „Świat na nowo”, „Aktoreczka”, „Cena wolności”. W roku 2022 „Siła kobiet”, a w 2023 „Cena wolności” zwyciężyły w plebiscycie Książka Roku portalu lubimyczytac.pl w kategorii Powieść historyczna.

Spotkanie bydgoskie połączone będzie z promocją najnowszej powieści, zatytułowanej „Obiecaj, że wrócisz” (premiera: 5 czerwca 2024). Książki Barbary Wysoczańskiej sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy. Aż pięć tytułów autorki figuruje na liście lektur Dyskusyjnych Klubów Książki podregionu bydgoskiego!

Wszystkie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem!

📅 12.09.2024, czwartek, godz. 18.00
📍 biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek (dostępnych od 05.09.2024, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.
Dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.