Spotkanie z Markiem Pindralem

13/04/2018 -17:00

Fordon – Przylesie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Markiem Pindralem – anglistą, autorem pokazów multimedialnych, fotograficznych wystaw.

Odwiedził kilkadziesiąt krajów, poza Chinami mieszkając dłużej w Wielkiej Brytanii i Omanie. Autor książek Chiny od góry do dołu, będącej zapisem wrażeń i obserwacji poczynionych podczas dwuletniego pobytu w Chinach, gdzie uczył języka angielskiego na uniwersytecie Chengdu oraz Oman. W cieniu mineratów – efekt trzyletniego pobytu w Omanie. Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki zatytułowanej Indie czyli świat, która miała swoją premierę 1 lutego 2018 roku.

Spotkanie dofinansowane przez Instytut Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.