Spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem

27/01/2020 -18:00 - 20:00

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Wojciechem Eichelbergerem – jednym z najbardziej znanych polskich psychoterapeutów, psychologiem, coachem, doradcą biznesu. Współtwórca Laboratorium Psychoedukacji – pierwszej w Polsce placówki psychoterapii, treningu i szkolenia  oraz Instytutu Psychoimmunologii IPSI, mającego na celu humanizowanie biznesu.  Publikuje felietony i eseje, m.in. na łamach „Zwierciadła”, „Twojego Stylu”, „Wysokich Obcasów”, „Charakterów”, „Polityki”, „Więzi”, „Życia Duchowego”, „Pulsu Biznesu”.

Autor bądź współautor wielu książek, m.in.: „Krótko mówiąc”, „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Zdradzony przez ojca”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „Jak wychowywać szczęśliwe dzieci” (współaut. A. Mieszczanek), „Sny, które budzą” i „Męskie pół świata” (współaut. T. Jastrun), „Mężczyzna też człowiek” i „Co z tym światem?” (współaut. R. Arendt-Dziurdzikowska),  „Życie w micie” (współaut. B. Pawłowicz), „Być tutaj” (współaut. M. Moneta-Malewska), „Patchworkowe rodziny” (współaut. A. Gutek).

Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej książki, napisanej wspólnie z Wojciechem Szczawińskim, pt. „Wariat na wolności. Autobiografia” (premiera: 14 sierpnia 2019).

Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 20.01.2020, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.