Warsztaty recyklingowe dla dorosłych “Zimowe kamieniczki 3D”

15/11/2023 -15:00 - 16:30

We współpracy z Czystą Bydgoszczą zapraszamy serdecznie dorosłych na warsztaty recyklingowe “Zimowe kamieniczki 3D”!, które odbędą się w Bibliotece u Bełzy.

To doskonała okazja, aby spędzić kreatywnie czas zimy, ucząc się jednocześnie ochrony środowiska.

Data: 15.11.2023 (środa)
Miejsce: Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Marzysz o własnym domku w górach? Teraz masz szansę stać się szczęśliwym posiadaczem całego miasteczka! Chociaż w wersji papierowej, to z pewnością będzie cieszyć oko i wnosić zimowy urok do Twojego wnętrza. Na warsztatach nauczymy się tworzyć piękne kamieniczki 3D, zanurzone w malowniczej zimowej scenerii, z rozświetlonymi oknami.

Do pracy użyjemy prostych materiałów takich jak karton, wata, papier do pieczenia, ostre nożyczki, dużo kleju i, oczywiście, dobrego humoru!

Warsztaty dedykowane są dla dorosłych, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do wcześniejszych zapisów pod numerem telefonu: +48 512 806 564.

Stwórzcie z nami niepowtarzalną zimową dekorację, która ozdobi każdy parapet czy komodę w Twoim domu.

Czekamy na Ciebie!

Wydarzenie organizowane we współpracy z Czystą Bydgoszczą oraz finasowane przez Miasto Bydgoszcz.