Zimowe filcowanie – wystawa autorstwa utalentowanej Marceliny Warczak

Zapraszam na magiczną wystawę ‘Zimowe filcowanie’! ✨

Chcielibyśmy Was serdecznie zachęcić do odwiedzenia wyjątkowej wystawy ‘Zimowe filcowanie’, której twórczynią jest niezwykła artystka, Marcelina Warczak! 🌟

Marcelina to artystka, która nie boi się eksperymentować z różnymi technikami, a jedną z jej największych pasji jest filcowanie. Zacząwszy kilka lat temu, gdy ta sztuka była jeszcze mało znana, Marcelina wkroczyła w świat filcowania z ciekawością i pragnieniem zrozumienia, jak to działa. Pomimo pierwszych nieudanych prób, zakochała się w tym procesie i zaczęła tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Marcelina Warczak ukończyła liceum plastyczne w Bydgoszczy oraz studia licencjackie na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, co świadczy o jej solidnym artystycznym wykształceniu i pasji do tworzenia.

Jej prace to prawdziwe arcydzieła, w których można dostrzec fascynację różnorodnymi tematami i technikami artystycznymi. Od abstrakcji po realistyczne kompozycje, Marcelina potrafi zaskoczyć i oczarować.

Jeśli podobają Ci się prace Marceliny, koniecznie odwiedź jej stronę na Facebooku: luna_creations oraz śledź ją na Instagramie pod nazwą @luna_creations. Tam znajdziesz więcej inspirujących prac!

📍 Lokalizacja: Hol Główny w Bibliotece Głównej, Stary Rynek 24

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w magicznym świecie filcowanych arcydzieł Marceliny!