XIII edycja Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci “LiterObrazki”

24/05/2024 - 26/05/2024 -Całodniowe

Zapraszamy wszystkie rodziny na niezapomnianą przygodę literacką!

24-26 maja Biblioteka Główna w Bydgoszczy zamieni się w magiczne miejsce dla dzieci i ich opiekunów podczas XIII edycji Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci “LiterObrazki”. Przygotujcie się na trzy dni pełne fascynujących historii, kolorowych ilustracji i inspirujących spotkań!

To wydarzenie, które nie tylko rozbudzi wyobraźnię Waszych dzieci, ale także przeniesie Was wszystkich w magiczny świat literatury dla najmłodszych. Przestrzeń biblioteki stanie się areną magicznych odkryć, gdzie każda strona książki stanie się bramą do nowych, fascynujących światów.

Czekają nas nie tylko spotkania z autorami i ilustratorami, ale również bogaty program warsztatów plastycznych, komiksowych i sensorycznych, które rozbudzą kreatywność i zainspirują do własnych artystycznych eksperymentów.

Przyjdźcie, aby doświadczyć magii opowieści, wziąć udział w konkursach, odkrywać talenty na kiermaszu książek i delektować się wyjątkowymi spektaklami i koncertami.

ProgramPOBIERZ

Program skróconyPOBIERZ

Do zobaczenia w bibliotece, gdzie każda strona książki stanie się bramą do nowych, fascynujących światów!

Organizator:

Finansowanie:

Dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zadanie dofinansowane przez Miasto Bydgoszcz

Patroni Honorowi:

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Patroni Medialni:

Radio PIK

TVP3 Bydgoszcz

Czas Dzieci

Metropolia Bydgoska